Slide background

Poznaj zalety płynące z automatyzacji!

Projektujemy i wdrażamy systemy automatyki o wszelkich zastosowaniach. Dzięki swobodnie programowalnym sterownikom PLC możemy zrealizować zadania, jak np.:

- nietypowe zastosowania ochrony obiektów, jak np. zautomatyzowane śluzy wjazdowe,

- monitoring i rejestracja zużycia mediów,

- automatyzacja procesów technologicznych, optymalizacja efektywności oraz kosztów,

- sterowanie układami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC),

- tzw. domy inteligentne,

- systemy BMS obiektów wielkopowierzchniowych,

W naszej pracy stosujemy urządzenia zapewniające wysoką stabilność pracy, jak np. WAGO, Siemens, Eaton Electric. Mamy również status partnera KNX.

AUTOMATYKA

WRÓĆ...
Slide background

Bezpieczeństwo pożarowe budynków

Dbamy o bezpieczeństwo pożarowe, instalujemy Systemy Alarmowania Pożarowego i systemy oddymiania znajdujące zastosowanie na wszystkich obiektach. Mamy doświadczenie we wdrażaniu instalacji SAP.

Dzięki zaawansowanym technologiom, instalowane przez nas systemy wykrywają pożar w bardzo krótkim czasie pozwalając na reakcję ochrony obiektu lub poprzez zewnętrzną Agencję Straży Pożarnej.

W przypadku gdy wymagają tego przepisy lub na życzenie Klienta projekty są konsultowane z Rzeczoznawcą ds. Ppoż. w naszych realizacjach wykorzystujemy tylko sprawdzone systemy i urządzenia certyfikowane przez CNBOP, takie jak Polon-Alfa, Bosch, Siemens, Schrack-Seconet i ostatnio Detnov.

SSP

WRÓĆ...
Slide background

Przejścia pod kontrolą.

W naszej ofercie znajdują się również Systemy Kontroli Dostępu, które dzisiejszych czasach stają się głównym narzędziem do zarządzania ruchem w obrębie budynków użyteczności publicznej.

jesteśmy świadomi różnorodności potrzeb klientów w tym zakresie, dlatego oferowane przez nas systemy są elastyczne oraz modułowe, co pozwala na dopasowanie do bieżącej sytuacji, od dni pracujących po sytuacje awaryjne i niebezpieczne.

Oferujemy również możliwość zarządzania przejściami z poziomu stacji roboczej, co znacznie ułatwia pracę ochrony.

Funkcjonalność systemu możemy poszerzyć także o depozytory kluczy, które są bardzo pomocne w organizacji pracy obiektu.

Najczęściej wykorzystujemy sprzęt wiodących polskich producentów, jak Roger oraz Satel.

SKD

WRÓĆ...
Slide background

Kompleksowe rozwiązania

Integracja systemów jest ostatnim etapem wdrożeniowym. Dzięki niej sprzęgamy całość instalacji w jeden nadrzędny system, co daje użytkownikowi znaczne korzyści:

- ułatwia pracę operatorowi / ochronie obiektu,

- skraca czas reakcji służb na zdarzenia krytyczne,

- zwiększa niezawodność systemu, przerzucając część zadań personelu na elektronikę,

- integruje bazę danych zdarzeń i logów z urządzeń ułatwiając tym samym wyszukiwanie,

- pozwala na wizualizację wszystkich elementów systemów na „jednym ekranie”,

Jako firma mamy duże doświadczenie w integracji systemów zarówno dla służb jak i odbiorców komercyjnych. Dzięki temu nasze integracje są intuicyjne, przejrzyste i funkcjonalne, co potwierdzają operatorzy na obsługiwanych przez nas obiektach.

INTEGRACJA

WRÓĆ...
Slide background

Zadbaj o bezpieczeństwo!

Jednym z kierunków naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa mienia klientów przez wdrażanie elektronicznych systemów zabezpieczeń. Głównym elementem takiej instalacji jest System Sygnalizacji Włamania i Napadu.

Mamy doświadczenie projektowe i wykonawcze z obiektami wymagającymi najwyższych standardów bezpieczeństwa, jak jednostki wojskowe, siedziby służb, zakłady karne i obiekty przemysłowe.

Jesteśmy w stanie ocenić ryzyko i zaproponować środki techniczne niezbędne do zachowania bezpieczeństwa obiektu w najlepszej cenie.

Nasze systemy mają możliwość zdalnego podglądu oraz sterowania przez Internet lub sieć GSM za pomocą komputera lub smartfonów.

Najczęściej wykorzystujemy sprzęt polskiej marki Satel oraz Honeywell Galaxy Dimension.

SSWiN

WRÓĆ...
Slide background

Jasny obraz sytuacji.

Systemy monitoringu wizyjnego są doskonałym narzędziem kontroli obiektu i ruchu osób. Są świetnym uzupełnieniem elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Dzięki obrazowi na żywo możemy na bieżąco weryfikować i reagować na zdarzenia. Dzięki archiwizacji obrazów łatwo możemy odtworzyć interesujące nas zdarzenie.

Na rynku istnieje duża różnorodność rozwiązań technicznych, co pozwala nam dobrać odpowiednią technologię do obiektu czy obserwowanej sceny.

Mamy doświadczenie w implementowaniu różnorodnych algorytmów i analityki obrazu, jak np. wykrywanie ruchu, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, rozpoznawanie i zilczanie obiektów i wiele innych.

CCTV

WRÓĆ...
Slide background

Łączność bez przerwy.

Sieci LAN w dzisiejszych czasach są krwioobiegiem informacyjnym w każdej firmie. Niezależnie od medium przewodzącego, czy jest to światłowód, przewód miedziany czy sieć bezprzewodowa, od jej działania zależy efektywność pracy praktycznie na każdym szczeblu.

W naszych aplikacjach stosujemy zaawansowane technologie sieciowe, które mogą sprostać dzisiejszym wymaganiom rynkowym. Poza warstwą okablowania, zajmujemy się również programowaniem i konfiguracją urządzeń sieciowych i brzegowych.

Nasze sieci bezprzewodowe funkcjonują na wymagających obiektach, jak miejskie zajezdnie autobusowe, hale logistyczne, jednostki wojskowe.

Pracujemy na sprzęcie producentów o światowej renomie, jak Zyxel, Ubiquiti, NetGear.

LAN

WRÓĆ...

Rzetelna Firma

Adres

Abit System Sp. J.
ul. Braci Gierymskich 65-140
Zielona Góra
tel. 533 40 60 40
 
NIP: 929 19 03 271
REGON: 366208116
KRS: 0000656240

Godziny otwarcia

Skontaktuj się z nami w godzinach:

Poniedziałek - Piątek

godz.: 7.00 - 17.00

Kapitalna Firma

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies! Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.